Мобільний 3G/4G WiFi роутер ZTE MF920u
ZTE MF920u - переносний WiFi роутер з підтримкою роботи в стандартах 3G і 4G LTE. Виконаний з матового пластика білого кольору. На передній панелі розташовуються LED індикатори рівня сигналу, заряду батареї, активності WiFi модуля і прийнятих SMS повідомлень. Дисплея немає. На верхній грані розташовані кнопки Включення/Вимикання, WPS і слот для SIM-карти формату micro-SIM. Тут же знаходиться кнопка скидання до заводських установок (Reset). На нижній грані порт для зарядки micro-USB і два порти TS9 для підключення антени.

Всередині ZTE MF920u встановлений модем LTE Cat.4 з можливістю роботи в стандартах 4G 800/900/1800/2100/2600 МГц, 3G UMTS/WCDMA 900/2100 МГц і 2G GSM 850/900/1800/1900 МГц. Максимальна швидкість завантаження інформації в режимі 4G - до 150 Мбіт/с, у режимі 3G - до 21 Мбіт/сек.
Також на борту ZTE MF920u модуль WiFi 802.11 b/g/n 2,4 ГГц який дозволить підключати одночасно до 32 пристроїв по бездротовому каналу. Радіус дії - до 10 метрів.
За автономність ZTE MF920u відповідає Li-Ion акумулятор ємністю 2000 маг, який дозволить працювати без підзарядки до 6-7 годин (в залежності від кількості підключених пристроїв і активності їх роботи).
Для підключення зовнішньої антени в ZTE MF920u передбачено два роз'єми TS9. Підтримується антенна технологія MIMO. Керування налаштуваннями здійснюється через веб-інтерфейс, доступний за адресою 192.168.0.1. Розміри пристрою - 105.6 x 63.8 x 14.3 мм, вага - 102 грами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Додаткові характеристики | |
| LAN-порт (RJ45) | Немає |
| WiFi модуль | Да |
| Ємність акумулятора | 2000 мАч |
| Автономна робота | До 7 годин |
| Антена | Вбудована, MIMO 2 x 2 |
| Вага | 102 грами |
| Габарити | 105.6 x 63.8 x 14.3 мм |
| Дисплей | Немає |
| Додатково | WEP, WPA, WPA2, фільтрація по MAC-адресами, WPS (Wi-Fi Protected Setup), Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс |
| Індикатор на корпусі | Прийняті повідомлення, Заряд батареї, Активність WiFi, Рівень сигналу |
| Кількість підключень по WiFi | До 32 |
| Максимальна швидкість | 4G до 150 Мбіт/с, 3G до 21,6 Мбіт/сек |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows XP, Linux, MacOS |
| Підключення зовнішньої антени | Так |
| Робота в мережі операторів | Київстар, Vodafone, Lifecell |
| Робоча частота WiFi | 2,4 ГГц |
| Робочі частоти | 4G 2600 МГц, 4G 2100 МГц, 4G 1800 МГц, 4G 900 МГц, 4G 800 МГц, 3G 2100 МГц, 900 МГц 3G, 2G 1900 МГц, 2G 1800 МГц, 2G 900 МГц, 2G 850 МГц |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт WiFi | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b |
| Технологія передачі даних | 4G LTE Cat.4, 3G HSPA |
| Тип антенного роз'єми | TS9 |
| Формат SIM-карти | Micro-SIM (3FF) 15×12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 1 349 ₴





