

Xiaomi Balack Shark Power Bank 10000 mAh Зовнішній Акумулятор | Гарантія 12 місяців
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: Xiaomi Balack Shark
- +380 (68) 820-01-60
ЗОВНІШНІЙ АКУМУЛЯТОР BLACK SHARK POWER BANK
Крутий портативний акумулятор з підтримкою швидкої зарядки в стилі Black Shark. Акумулятор розроблений для швидкої зарядки потужних ігрових смартфонів і інших кіберспортивних девайсів. Зовнішній акумулятор зарядить Black Shark 2 Pro на 44% за 30 хвилин.

Зарядка 18 Вт швидкої зарядки смартфона
Кишеньковий акумулятор з швидкою зарядкою –це те, що потрібно для відмінної роботи та гри. Надсилайте стріми без обмежень, ведіть трансляції, залишайтеся на зв'язку. Зовнішній акумулятор Black Shark Power Bank зарядить смартфон в процесі гри.

Ємність 10 000 маг
Зручний компактний формат і оптимальна ємність. Вистачить на повну зарядку акумулятора без розеток. Порт швидкої зарядки USB-З двосторонній + порт USB-A.

Підтримка слабкострумових девайсів
Акумулятор підтримує зарядку слабкострумових девайсів – навушників, геймпадів, смарт годинник і ін. Ви можете зарядити навіть ноутбук, якщо є відповідний зарядний порт. Акумулятори Xiaomi Black Shark повністю безпечні і мають декілька ступенів захисту – від перерозряду, короткого замикання, перегріву.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора, mAh: | 10000 |
| Час повної зарядки | 4ч. |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перевантаження |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Потужність акумулятора, Вт | 18W |
| Напруга, Вольт | 37 Вт⋅год |
| Параметри входу | 1.5-2.4 A/5-12V |
| Параметри виходу | 9V/2A, 12V/1.5 A, 5V/2.4 A, 5V2A |
| Роз'єми (вхід) | USB-A, USB-C |
| Роз'єми (вихід) | USB-A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Quick Charge 4.0+ |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 850 ₴



