Вакуумні навушники Celebrat G3 - це ідеальне поєднання звуку, ергономічності і ціни. Комплектуються оригінальною упаковкою в стильному дизайні. Модель комфортно розташовується у вухах, представлена з мікрофоном і кнопкою прийому виклику. Гарнітура з класичним роз'ємом 3,5 мм сумісна з будь-яким сучасним телефоном. Плоскоовальное перетин кабелю перешкоджає сплутування і мінімізує контактні шуми.
| Частотний діапазон | 20-20000 Hz |
| Опір | 16 Ω |
| Рівень звуку | 92 dB |
| Довжина кабелю | 1,2 m |
| Колір | Чорний |
| Наявність мікрофона | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єм | mini-jack (роз'єм 3.5 мм) |
| Тип підключення | Дротове |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид навушників | Гарнітура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴




