Екошопер зі 100% бавовни (двунитка щільністю 210 г / кв.м). Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.
Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.
Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг. Для зручності користування кутки низу зашиті та утворюють дно шириною 7 см.
Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими миючими засобами.
Розмір: 34 х 38,5 х 7 см
Тканина: небілена бавовна щільністю 210 г / кв.м.
Довжина ручок: 60 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bookopt |
| Вага | 95 |
| Виготовлено | 2022 |
| Тип | Екошопер |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 7 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна Реєстрації | Україна |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Термін придатності | не обмежений |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴







