Намет туристичний Totem Tepee 2 (v2) Зелений (TTT-020) (UTTT-020)
4 392 ₴
2 892 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-020
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний намет Totem TEPEE 2+1
Легкий літній намет з одним входом і невеликим тамбуром.
Призначення: для нескладних коротких походів та відпочинку на природі.
Час використання: з травня по вересень
Особливості:
Двошаровий намет
Вхід спального відділення продубльовано москітною сіткою
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Місткість: 2+1 (див. схему намета)
Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% "дихаючий" поліестер 68D/68D 190T
Дно: армованний терпаулінг 10000 мм в.ст.
Розміри: 230 х 220 х 120 см.
Каркас: Fiberglass 7,9 мм.
Вага: 2,3 кг.
Розмір в упаковці: 15 x 58 x 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,3 кг |
| Місткість | 2+1 |
| Матеріал каркасу | фіберглас |
| Кількість місць | 2-місна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 892 ₴










